Opis pobytu

Wzięcie udziału w tym programie umożliwia Ci odnalezienie harmonii w życiu, którą być może już dawno utraciłeś. Odnowa biologiczna w otoczeniu piękna natury, jest okazją do zatrzymania się w pędzie życia i powrotu do kontaktu z samym sobą.

Oczyść swój umysł, ciało i dusze, aby zredukować stres i odzyskać głęboki spokój.

Zapraszamy na czas odosobnienia do zabytkowego pałacu otoczonego naturą, gdzie odnajdziesz balans, wyciszenie, siłę witalną i inspiracje do tego, by żyć pełnią życia i odbudować więź ze swoim wnętrzem.

Wzmocnij swoje ciało, wycisz umysł, i napój serce wdzięcznością za najcenniejszy dar jaki otrzymaliśmy – dar swojego życia.

Pragniemy podzielić się z Tobą tą niezwykłą przestrzenią, abyś mógł dostrzec piękno otaczającego Cię świata i zsynchronizować przestrzeń swojego serca z urokiem obecnej tu natury.

Codzienne sesje treningowe i relaksacyjne, połączone z elementami ruchowymi jogi, obcowanie z naturą, wegańskie żywienie, nauka zatrzymania się na tym co „tu i teraz” w formie prostej medytacji oraz inspirujące dyskusje pobudzą Twoje zmysły, zainspirują Cię, aby każdego dnia rozkoszować się  prostotą życia i docenić każde dobro, które kryje się w nawet najdrobniejszych chwilach codzienności.  Pozwól sobie na mentalny, fizyczny i duchowy relaks. Pobódź swoje siły witalne z naturalnym, wegańskim wyżywieniem przygotowywanym z miłością, aby każda komórka Twojego ciała była w pełni odżywiona i zregenerowana.

Zapraszamy wszystkich, bez względu na kondycję i poziom swojego doświadczenia. Pragniemy zainspirować tych, dla których jest to nowość ale i poszerzyć horyzonty bardziej wymagających, którzy mają już jakieś doświadczenie w tym zakresie.

Pragniemy podkreślić, że uczestnictwo w powyższym programie jest wspaniałą okazją do spotkania się z Elżbietą i Czesławem Lang. Nie są oni autorami ani realizatorami owego programu ale poprzez lokalizację pobytu, możliwym staje się skorzystanie z ich doświadczenia i wysłuchanie motywujących wykładów o zdrowym i aktywnym stylu życia, weganiźmie, oczyszczaniu organizmu i Terapii Gersona.

Warunki uczestnictwa

 • O przyjęciu na dany turnus zdecyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą.
 • Pierwszym krokiem rezerwacji jest wysłanie maila (ekofolwark.yoga@gmail.com) z zapytaniem o dostępność miejsc. Następnie po potwierdzeniu wolnych miejsc, wpłacenie zaliczki.
 • Zaliczka nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z przyjazdu na 7 dni przed rozpoczęciem turnusu.
 • W przypadku wcześniejszego wyjazdu z Eko Folwarku nie zwracamy opłaty.
 • Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania turnusu w przypadku nieprzewidzianych trudności i zdarzeń losowych.
 • O ewentualnej konieczności zmiany daty Organizator powiadomi drogą elektroniczną o najbliższych dostępnych terminach lub dokona zwrotu wpłaconej zaliczki.
 • Potwierdzenie terminu turnusu nastąpi do 7 dni przed rozpoczęciem turnusu drogą elektroniczną.
 • W wypadku rezygnacji z turnusu do 30 dni przed rozpoczęciem jest całkowity zwrot zaliczki.
 • Aby turnus się odbył, grupa musi liczyć co najmniej 10 osób.
 • Powyższy plan jest ogólnym zarysem tematów, które będą poruszane podczas odosobnienia. Plan może ulec modyfikacji.
 • Wszystkie aktywności będą dopasowane do poziomu zaawansowania kondycyjnego grupy i warunków pogodowych.
 • Kąpiele w stawie są na własną odpowiedzialność.

Zainteresowany Podróżą w głąb siebie?