Michelle Schiewe

Joga, medytacja i praca z energią są dla mnie zjednoczeniem z pasją, a spirytualność z wolnością. Moja podróż z jogą trwa około 2,5 lat. W listopadzie 2019 zrobiłam pierwszy kurs 200h Yoga Teacher Training and Self Development (mieszane style jogi; głównie Vinyasa, Chakra Yoga oraz Yin Yoga) w Tajlandii na Koh Phangan; w lutym 2020 ukończyłam kurs 300h Yoga and Meditation Teacher Training (Yoga z Tantrycznym podejściem według filozofii Majów; głównie Hatha Yoga, Vraja Yoga, Yoga Nidra) w Kolumbii.

Posiadam również uprawnienia do praktykowania oraz nauczania Reiki (Master Level).

LEKKOATLETYKA
Zanim zagłębiłam się w świat jogi, byłam lekkoatletką — trenowałam biegi długodystansowe przez 9 lat. Około 5 lat temu doznałam kontuzji i musiałam przerwać zaawansowane treningi. Był to ważny moment w moim życiu, gdzie po raz pierwszy moja główna identyfikacja, centralna opowieść i funkcja prysły jak bańka mydlana.

W głębi serca zaczęłam czuć niedosyt i niepokój. Okrążyłam świat szukając nie do końca wiedząc czego mi brakuje. I właśnie wtedy znalazłam ukojenie ciała, duszy i umysłu w jodze, medytacji, kontakcie z naturą i swoim wnętrzem. Uświadomiłam sobie, że to czego szukałam zawsze było i jest obecne w głębi mnie samej, tylko nie potrafiłam wcześniej pewnych rzeczy dostrzec.

Skończyłam studia w Nowym Jorku i w Londynie z tytułem Masters in Global Media and Transnational Communications. Komunikacja z ludźmi na różnych płaszczyznach jest dla mnie naturalna. Pragnę dzielić się z ludźmi tym, co wskrzesiło we mnie życie i tchnęło miłość oraz inspirować do otwartości serca, czystości umysłu, zdrowego ciała i obecności w absolucie pełni życia niezależnie od okoliczności.

MOJE MOTTO
“Let your heart be your compass, your mind your map, your soul your guide…you will never get lost”